ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ми прагнемо забезпечити доступність наших послуг для всіх людей. Щоб досягти цього, ми інвестували значні ресурси в те, щоб зробити наш веб-сайт доступним для людей з обмеженими можливостями. Ми твердо переконані, що зусилля щодо забезпечення доступності веб-сайту мають важливе значення для того, щоб усі користувачі заслуговували на право на незалежність, рівність і легкість використання.

Доступність на сайті За допомогою accessibility checker інструмент перевірки веб-сайту було перевірено на відповідність Рекомендаціям щодо доступності веб-вмісту (WCAG 2.1). Після проведення аудиту сайт продовжував підвищувати свої стандарти доступності та тепер використовує віджет веб-доступності, програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам з обмеженими можливостями отримати доступ до веб-сайту сайту.

Відмова від відповідальності На Веб-сайті ми прагнемо постійно оновлювати та покращувати доступність Веб-сайту та Послуг. Ми вважаємо, що надання доступу всім користувачам є нашою відповідальністю та обопільним моральним обов’язком.

Оскільки ми прагнемо постійно адаптувати та покращувати проблеми доступності на цьому веб-сайті, ми також зобов’язуємося регулярно сканувати веб-сайт за допомогою сканера Accessibility Checker.

Наша мета – виявити та усунути всі бар’єри доступності на нашому веб-сайті. Незважаючи на те, що ми прагнемо забезпечити повну доступність усіх сторінок і вмісту на веб-сайті, певний вміст веб-сайту, можливо, ще не повністю адаптовано для відповідності найсуворішим стандартам доступності. Ось чому ми тут для вас.